Facebook
Instagram
ODRA

Przyjaźń i relacje

Przyjaźń i relacje

Jak żyć, aby niczego nie żałować?

TRUFLE O SMAKU IRISH CREAM

TRUFLE O SMAKU IRISH CREAM

Sprawdź produkt

Popełniaj błędy i nie miej wyrzutów sumienia!

Bardzo często jesteśmy wychowywani tak, aby obawiać się porażek. Tymczasem, gdybyśmy nie upadali, nie nauczylibyśmy się chodzić. Jeżeli zdarza ci się porażka, wyciągaj z niej wnioski i nie rozpamiętuj w nieskończoność.

Ustal własne zasady. Bądź sobą!

Od dzieciństwa słyszeliśmy „słuchaj starszych”, „tego nie wypada”, a tamtego „nie wolno”. Jasne, że niektóre z tych reguł są dobre zarówno dla nas, jak i naszego otoczenia. Nie dajmy się jednak wpędzić w pułapkę życia cudzym życiem i cudzymi marzeniami. Słuchaj innych, ale decyzje podejmuj zgodnie z tym, co czujesz.

Kilka srok za ogon? Jak najbardziej!

Doświadczeni ludzie mówią, że lepiej jest żałować tego, co się zrobiło, niż tego, czego się nie zrobiło. Korzystaj z życia! Ucz się wielu rzeczy, próbuj nowych wyzwań. Rozwijaj się nieustannie, dzięki temu kiedyś nie będziesz żałować utraconych szans.

Dziel się

Kiedy żyjemy nie tylko dla siebie, nigdy nie uznamy, że nasze życie nie ma sensu i że żałujemy podjętych decyzji. Myśl zawsze o tym, co możesz zrobić dla innych, czym się możesz podzielić i jak komuś pomóc.

Dbaj o to, co w życiu najlepsze

Wiadomo, że w życiu każdego człowieka pieniądze odgrywają wielką rolę. Dzięki nim możemy poczuć się bezpiecznie. Ale to nie pieniądze są w życiu najważniejsze. Pielęgnuj relacje ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Nie będziesz tego żałować. Od zawsze przecież wiadomo, że najlepiej razem!

 

www.najlepiejrazem.pl

Zobacz także

Przyjaźń i relacje

Jak spędzić lato w mieście i świetnie się przy tym bawiąc?

Czytaj więcej
Przyjaźń i relacje

Jaki jest współczesny Tata?

Czytaj więcej
Wszystkie historie